O firmie PPHU JAKUBIAK - PPHU JAKUBIAK

Przejdź do treści

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL MAREK:

Firma PPHU JAKUBIAK jest bezpośrednią kontynuacją powstałej w 1986r. Firmy W. JAKUBIAK działającej w Olsztynie k/Częstochowy.
Od początku swojej działalności związana jest z hafciarstwem i automatyką przemysłową. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonywaliśmy haft przy użyciu maszyn sterowanych wyłącznie komputerowo.
W latach 1986-2003 zajmowaliśmy się głównie produkcją artukułów haftowanych, w oparciu o
własnej konstrukcji wielogłowicowe maszyny i oprogramowanie hafciarskie. W okresie tym wykonywaliśmy również, usługowo szeroka gamę projektów inżynierskich z zakresu automatyki przemysłowej.
W 2003r postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu budowy maszyn hafciarskich i rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż i serwis maszyn hafciarskich. Rok później do naszej oferty dołączyło oprogramowanie hafciarskie i plotery laserowe.
W 2012r przenieśliśmy działalność firmy z dotychczasowej siedziby w Olsztynie k/Częstochowy do nowego budynku zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego 60 w Częstochowie. Wraz ze zmianą adresu dokonaliśmy także zmiany nazwy firmy na PPHU JAKUBIAK

Obecnie w naszej obecnej ofercie handlowej znajdą Państwo, oprogramowanie do projektowania wzorów hafciarskich, chwytacze rotacyjne do hafciarek i maszyn szyjących.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek:

Oprócz działalności handlowej prowadzimy również:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów

  • szkolenia z obsługi oferowanego oprogramowania

  • usługi hafciarskie

  • studio projektowania wzorów hafciarskichCopyright © 2018 PPHU JAKUBIAK
Wróć do spisu treści