DRAWings X - PPHU JAKUBIAK

Przejdź do treści
Oprogramy hafciarskie
DRAWings® wersja X jest wielozadaniowym oprogramowaniem z w pełni definiowalnym interfejsem i imponującą ilością możliwości zaprojektowane do użycia przy projektowaniu grafiki, wydruków na tekstylia, haftu maszynowego, przeszyć automatycznych, zdobień z jednoczesnym użyciem wycinanych elementów, termodżetów, druku, haftu i szablonów do malowania.


Wycinanie przy użyciu maszyny hafciarskiej

Dodano nowe narzędzie do wycinania. Dzięki niemu można wyrysować w projekcie obszar i przeznaczyć go do wycięcia. Dzięki informacjom zawartym we wzorze maszyna hafciarska będzie mogła wyciąć materiał według wyrysowanego projektu. Aby przekształcić maszynę hafciarską w precyzyjną wycinarkę wystarczy wyposażyć ją w specjalny zestaw czterech igieł wycinających i wydrukować instrukcję wycinania. Postępując zgodnie z zaleceniami instrukcji można wykonać doskonałe wycięcia aplikacji.  

Zaawansowane aplikacje z wycinaniem

Można importować istniejący projekt wycinania, lub utworzyć nowy, zamalować obszary narzędziem paint fill, określić które obszary mają zostać wycięte i wyeksportować je do plotera tnącego. Ploter będzie w stanie wykonać przy pomocy flamastrów zaprojektowany rysunek, a następnie wyciąć go według zadanego kształtu. Wspaniałą kolorową wycinankę można przygotować w zaledwie kilka minut.

Tworzenie wzorów z szablonem

Można tworzyć wzory szablonów do malowania, które równie dobrze dają się wykorzystać jako haft, lub przeszycia. Tworzenie przeszyć chyba jeszcze nigdy nie było łatwiejsze.

Obsługa Windows 10 i MAC OS

Program może pracować pod kontrolą Windows 7, 8 i 10, z zainstalowanym najnowszym service pack. Dostępna jest również wersja działająca pod najnowszym jak i poprzednimi MAC OS. Od teraz posiadany system nie jest dłużej problemem przy projektowaniu.
Copyright © 2018 PPHU JAKUBIAK
Wróć do spisu treści