O firmie PPHU JAKUBIAK - PPHU JAKUBIAK

Idź do spisu treści

Menu główne:

AUTORYZOWANY PRZEDSTAWICIEL MAREK:

Firma PPHU JAKUBIAK jest bezpośrednią kontynuacją powstałej w 1986r. Firmy W. JAKUBIAK działającej w Olsztynie k/Częstochowy.
Od początku swojej działalności związana jest z hafciarstwem i automatyką przemysłową. Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonywaliśmy haft przy użyciu maszyn sterowanych wyłącznie komputerowo.
W latach 1986-2003 zajmowaliśmy się głównie produkcją artukułów haftowanych, w oparciu o
własnej konstrukcji wielogłowicowe maszyny i oprogramowanie hafciarskie. W okresie tym wykonywaliśmy również, usługowo szeroka gamę projektów inżynierskich z zakresu automatyki przemysłowej.
W 2003r postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu budowy maszyn hafciarskich i rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż i serwis maszyn hafciarskich. Rok później do naszej oferty dołączyło oprogramowanie hafciarskie i plotery laserowe.
W 2012r przenieśliśmy działalność firmy z dotychczasowej siedziby w Olsztynie k/Częstochowy do nowego budynku zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego 60 w Częstochowie. Wraz ze zmianą adresu dokonaliśmy także zmiany nazwy firmy na PPHU JAKUBIAK

W naszej obecnej ofercie handlowej znajdą Państwo maszyny hafciarskie, oprogramowanie do projektowania wzorów hafciarskich, znakowarki laserowe, chwytacze rotacyjne do hafciarek i maszyn szyjących.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek:

Oprócz działalności handlowej prowadzimy również:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów

  • szkolenia z obsługi oferowanych przez nas maszyn i oprogramowania

  • usługi hafciarskie

  • studio projektowania wzorów hafciarskich 

Nasze domeny:
www.jakubiaktech.com
www.jakubiaktech.eu
www.jakubiaktech.pl
www.ricoma.pl
www.ricoma.eu
www.hafciarki.net.pl


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego